Dobór sprzętu rehabilitacyjnego ze Strefą Zdrowia

9 lutego 2021 - 8:27, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Współpraca z osobami, które znają się na swoim fachu to dla nas priorytet. Mamy wtedy pewność, że polecamy Wam firmy, które odpowiedzą na Wasze potrzeby: odpowiednio dobiorą sprzęt do rehabilitacji, doradzą w sprawie dofinansowań, podpowiedzą jaki wózek inwalidzki będzie najlepszym rozwiązaniem.

Jedną z firm, które szczególnie polecamy naszym Podopiecznym jest Strefa Zdrowia. To zespół fizjoterapeutów, którzy od ponad 10 lat zajmują się doborem sprzętu rehabilitacyjnego. Wymaga to ogromnej wiedzy!

Znają się na pionizatorach, wózkach, fotelikach, rowerkach czy zaopatrzeniu ortopedycznym. Nie ważne jest również gdzie mieszkasz, gdyż dojeżdżają do pacjentów w całej Polsce. Konsultują zarówno dzieci jak i dorosłych z różnymi jednostkami chorobowymi: pacjentów neurologicznych, ortopedycznych, dzieci z dysfunkcjami narządu ruchu.

W swojej ofercie mają dokonały sprzęt dla najmłodszych, szeroką gamę wózków inwalidzkich, jako jedyni są również dystrybutorem szwedzkiej firmy AnatomicSITT.

 

 

Posiadają także umowę z NFZ w całej Polsce, realizują dofinansowania z MOPS lub PCPR. Pomagają pacjentom uzyskać maksymalne dofinansowania również bez refundacji NFZ sprzętu rehabilitacyjnego np. schodołazu, łóżka rehabilitacyjnego itp. To profesjonaliści.

Na blogu Strefy Zdrowia znajdziesz również praktyczne porady jaki materac przeciwodleżynowy jest najlepszy, czy też jak można w prosty sposób pozbyć się bólu stawów i kręgosłupa. Taki problem może dotyczyć każdego z nas więc warto poznać jego rozwiązanie 🙂 Lektura jest warta uwagi!  Natomiast na facebooku sprawdzisz jak wygląda ich sprzęt w użyciu.

Stacjonarnie firmę możesz znaleźć w Kędzierzynie- Koźlu przy ul Harcerskiej 13 oraz w Nysie przy ul. .Królowej Jadwigi 13a . Szczerze polecamy jeśli potrzebujesz wparcia specjalistów. 

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory