Dołącz do nas i jeszcze w tym roku zbieraj 1,5%

21 marca 2023 - 11:57, przez , w Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

W Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji od ponad 16 lat pomagamy osobom chorym zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację. W najtrudniejszych momentach jesteśmy opoką i staramy się odciążyć chorego finansowo, by mógł wracać do zdrowia. Wiemy, że zdrowie nie powinno mieć określonej ceny, jednak niestety często tak jest. W tych najtrudniejszych chwilach oferujemy wsparcie i pomocną dłoń. Możesz razem z nami zdobyć pieniądze na leczenie. 

 

Zbieraj z nami 1,5% podatku

Jeśli spotkał Cię nieszczęśliwy wypadek, dotknęła diagnoza a choroba zmieniła Twoje życie – skontaktuj się z nami, pomożemy! Obejmujemy opieką osoby chore i niesamodzielne. Pokazujemy jak można zbierać pieniądze na leczenie, które jest przecież bardzo kosztowne.

Damy Ci możliwość założenia subkonta. Dzięki niemu będziesz mógł pozyskiwać pieniądze z 1,5% podatku, darowizn, zbiórek publicznych oraz zbiórki internetowej na portalu siepomaga.pl. Skorzystaj z naszej pomocy – wspieramy już ponad 600 chorych. Jesteś dla nas ważny. 

Tylko od początku 2023 roku dołączyło do nas 22 Podopiecznych! Cieszymy się, że macie do nas tak ogromne zaufanie. Bez względu na to z jaką chorobą musisz się zmierzyć – pomagamy zebrać pieniądze na leczenie. Nasi Podopieczni walczą m.in. z rakiem, autyzmem, zmagają się ze skutkami udarów mózgu, wypadków, mózgowym porażeniem dziecięcym i wieloma innymi chorobami. Wspieramy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe, starsze.  

Zakładając subkonto będziesz mógł zbierać 1,5% podatku jeszcze w tym roku! Rozliczenie trwa do 2 maja 2023 roku, więc warto się pospieszyć. Co ważne subkonto utworzymy w ciągu 1 dnia, w przypadku gdy osobiście je zakładasz. Istnieje również możliwość założenia subkonta za pośrednictwem poczty tradycyjnej, przesyłając niezbędne dokumenty. Wówczas staramy się, aby proces ten nie trwał dłużej niż tydzień. Chcemy, abyś jak najszybciej mógł skorzystać z naszego wsparcia! W momencie, gdy subkonto zostanie utworzone otrzymasz od nas maila informującego o tym fakcie. Od tego momentu będziesz mógł zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację. Natomiast dokumenty podpisane przez nas wraz z informacjami w jaki sposób działamy, otrzymasz również listownie.

SPRAWDŹ CO JEST POTRZEBNE DO ZAŁOŻENIA SUBKONTA >>

 

Wiemy jak Ci pomóc! Zdejmiemy ciężar z Twoich ramion.
Skontaktuj się z nami!

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji
ul. Samborska 15, 45-316 Opole

e-mail: info@rehabilitacjaopole.pl
tel. komórkowy: 606 922 587
tel. stacjonarny: 77 556 03 35

 


ROZLICZ SIĘ Z SERCEM!

Osoby, które wspieramy są w różnym wieku. Pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bez względu na to czy są na początku choroby, czy zmagają się z nią od lat. Wspieramy w walce z rakiem, autyzmem, po udarach mózgu… Wiemy, że droga do zdrowia jest długa, a walka o sprawność wymaga czasu. Jednak każdy mały krok do przodu to ogromny sukces, do którego możesz się przyczynić przekazując nam swój 1,5% podatku.

Wykorzystaj swoją moc i w deklaracji podatkowej wpisz:

KRS 0000273196

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory