DOMOWA OPIEKA MEDYCZNA – zapraszamy na warsztaty!

21 listopada 2016 - 8:40, przez , w Ogłoszenia projektowe, Komentarze wyłączone

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym cyklu 12 spotkań warsztatowych dla opiekunów sprawujących opiekę nad osobami starszymi w ramach projektu „Stworzenie domowej opieki medycznej, wraz z rehabilitacją neurologiczną i funkcjonalną dla osób starszych w województwie opolskim”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW DLA OPIEKUNÓW – pobierz

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek 25.11.2016 r. w godzinach 8:30-11:30 w siedzibie Opolskiego Stowarzyszenia Rehablitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej w Opolu, przy ul. Samborskiej 15.

Warsztat pt. “Pierwsza pomoc przedmedyczna rozszerzona o podstawowe czynności ratujące życie” poprowadzi specjalista medycyny ratunkowej lek. med. Jarosław Kostyła. Zajęcia obejmować będą część teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych fantomów.

Prosimy o potwierdzenie przybycia pod nr tel. 77 556 03 35 (ilość miejsc ograniczona).

Zapraszamy serdecznie 🙂

 

( Projekt pt. „Stworzenie domowej opieki medycznej, wraz z rehabilitacją neurologiczną i funkcjonalną, dla osób starszych w województwie opolskim.” )
O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory