Jak zbierać pieniądze na leczenie?: Dziś wysyłamy maila do firm!

15 czerwca 2021 - 7:22, przez , w Blog, Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

Metod na zbiórkę pieniędzy jest wiele. Jeśli masz już założone subkonto- mnóstwo możliwości staje się dla Ciebie dostępne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem ciężko przełamać się i poprosić swoją lokalną społeczność o wsparcie. Może być też tak, że najbliżsi pomogli nam już finansowo i nie mają większych zasobów. Co wtedy? Mamy na to rozwiązanie! 

SZUKAJ WSPARCIA WŚRÓD FIRM!

Firmy mają możliwość przekazania darowizn. I często z tego korzystają! Tak naprawdę mają z tego same korzyści:

  • płacą wtedy mniejszy podatek;
  • poprawiają swój wizerunek, tworząc firmę, która jest przyjazna klientowi.

Jak znaleźć firmę, która będzie chciała wesprzeć Cię darowizną? 

Najprościej będzie wykorzystać Internet. 

1. Stwórz listę mailową firm, które chcesz poprosić o wsparcie. Wpisz w google np. “firmy Opole” i do dzieła!

2. Przygotuj treść wiadomości.  W treści maila napisz, na co pieniądze zostaną wykorzystane, możesz dołączyć kosztorys leczenia lub fakturę proforma. Jeśli Twój profil subkonta jest uzupełniony również możesz go wysłać, by dodatkowo zyskać na wiarygodności. Pamiętaj o tym, by tytuł Twojej wiadomości zaciekawił adresata, był nietypowy. Zwracaj się w nim bezpośrednio do właściciela/li firmy i koniecznie umieść nazwisko osoby, której potrzebne jest wsparcie. Od tego jak będzie brzmieć tytuł Twojej wiadomości zależy to czy ktoś ją przeczyta!

3. Zapisuj do kogo i kiedy wysyłasz wiadomości– to ułatwi Ci później wysłanie maila “przypominającego” np. Czy Twoja wiadomość dotarła do właściwej osoby. Możesz również zadzwonić, aby przypomnieć o swojej sytuacji. 

 

Taki sposób na zdobycie pieniędzy może wykorzystać każdy z naszych Podopiecznych. Tylko od Was zależy jak dużą bazę mailową zbudujecie i jak wiele maili zostanie wysłanych do firm. Nakład pracy nie jest tutaj wielki, a można osiągnąć na prawdę spektakularne efekty!

Zachęcamy do działania 🙂 Powodzenia!

 

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory