Piknik 1% podatku na Rynku w Opolu

16 kwietnia 2019 - 11:29, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

W ubiegłą sobotę, tj. 13 kwietnia 2019 roku, odbył się po raz kolejny piknik, który miał na celu promowanie przekazywania 1% podatku na opolskie Organizacje Pożytku Publicznego (OPP). W tym roku odbył się pod hasłem  „1% zostawiam w Opolu”. Imprezę zorganizowało Centrum Dialogu Obywatelskiego.

Nie mogło nas tam zabraknąć! Pogoda nas nieco zaskoczyła, było zimno i deszczowo. Tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy przyszli, aby porozmawiać i spotkać się z nami i innymi opolskimi organizacjami.

Na Rynku w Opolu, gdzie odbywała się impreza, przygotowane były atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych: turniej unihokeja, turniej mini piłki nożnej, przejażdżki kucykami oraz koncerty, między innymi zwycięzcy programu Mam Talent – Lukasa Gogola. Można było również skorzystać z darmowych usług księgowej i rozliczyć PIT, a tym samym przekazać 1% podatku na opolskie OPP.


Przypominamy, że jeszcze do końca miesiąca możesz się rozliczać i przekazać swój 1% podatku na uprawnione do tego organizacje.

Skorzystaj z darmowego programu i rozlicz się z nami!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Informujemy, że program ma na stałe wpisany numer KRS organizacji. Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.
O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory