Podsumowanie 2020 r.

22 stycznia 2021 - 11:36, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Jak co roku dzielimy się informacją o naszych osiągnięciach. W 2020 roku na potrzeby naszych Podopiecznych zebraliśmy ponad 2,5 mln złotych. W ubiegłym roku objęliśmy opieką 38 Podopiecznych. Dziękujemy za zaufanie!

 

Największą część zebranych pieniędzy uzyskaliśmy z 1% podatku. Dzięki temu nasi Podopieczni są w stanie opłacić kosztowne leczenie, pokryć koszty niezbędnej rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, leków, środków pielęgnacyjnych oraz wiele innych wydatków. Warto tutaj wspomnieć w jaki sposób przekazać 1% swojego podatku i pomóc w długotrwałej drodze do zdrowia:

KRS: 0000273196
Kwota: wartość 1% podatku, zaokrąglona w dół do pełnych dziesiątek groszy.
Cel szczegółowy 1%: Imię i Nazwisko Podopiecznego.

Więcej informacji o 1% podatku znajdziesz tutaj.

Nasi Podopieczni otrzymują od nas również możliwość zbierania darowizn oraz zakładania zbiórek na portalu siepomaga.pl. W ramach tych form wsparcia udało się uzbierać prawie 800 tys. zł. Ponadto dzięki zgodzie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji możemy organizować zbiórki publiczne. Podopieczni również chętnie korzystają z tej możliwości, dzięki czemu w ubiegłym roku zgromadziliśmy ponad 40 tys. zł. 

Są to 4 formy wsparcia, które udostępniamy wszystkim naszym Podopiecznym. Jeżeli borykasz się z chorobą i potrzebujesz pieniądze na rehabilitację i leczenie możesz założyć subkonto. Dzięki temu i Ty możesz skorzystać ze wszystkich narzędzi jakie oferujemy. Zobacz jak założyć subkonto. Zacznij z nami zbierać pieniądze na kosztowne leczenie.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory