Podsumowanie 2021 roku

21 stycznia 2022 - 13:42, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Początek roku to zawsze dla nas czas podsumowań, ale również intensywny okres, w którym planowane są nowe działania. Dzisiaj chcieliśmy podzielić się z Wami tym co udało nam się wspólnie osiągnąć w 2021 roku. Był to pracowity rok, zobaczcie sami!

Zakładając subkonto w Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji możesz korzystać z kilku form wsparcia, jakie oferujemy. Podobnie jak w ubiegłych latach to z 1% podatku udało nam się zebrać najwięcej, bo prawie 2 MILIONY zł. Jest to największe wsparcie jakie otrzymują Podopieczni na swoje subkoncie. Zebrane kwoty przeznaczają na bardzo kosztowną rehabilitację, niezbędne leczenie oraz sprzęty rehabilitacyjne, które pozwalają na lepsze funkcjonowanie. W tym roku również możesz pomóc w powrocie do zdrowia przekazując swój 1%. Właśnie trwa największa akcja dobroczynna, jaką jest przekazywanie 1% podatku. Okres rozliczeniowy trwa do końca kwietnia. Pamiętaj o możliwości przekazania 1% osobom potrzebującym – to przywilej, z którego możesz skorzystać, a dzięki temu uczynić coś dobrego. Zrobisz to w bardzo prosty sposób:

KRS 0000273196
Cel szczegółowy 1%: Imię i Nazwisko Podopiecznego

W przypadku darowizn kwota jaką zebraliśmy to ponad 1 MILION zł. Przypominamy, że darowizny możesz przekazywać przez cały rok. Cała przekazana kwota trafia w 100% na subkonto Podopiecznego. 

Numer konta bankowego: 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji 
ul. Samborska 15, 45-316 Opole

Tytuł przelewu:  Imię i Nazwisko Podopiecznego

 

Zbiórki publiczne to kolejna forma wsparcia, z której Podopieczni chętnie korzystają. W ubiegłym roku podczas różnego rodzaju wydarzeń, na którym zbierane były pieniądze do puszek zebraliśmy ponad 80 TYSIĘCY zł. Zbiórki prowadzone były podczas festynów, koncertów, w lokalnych sklepach, w salonach fryzjerskich, kosmetycznych czy innych miejscach usługowych. 

Zatem łącznie ze wszystkich forma wsparcia, jakie oferujemy zebraliśmy ponad 3 MILIONY zł. DZIĘKUJEMY! To nasz wspólny sukces!

 

Działamy już od 15 lat! W tym czasie wsparliśmy blisko 600 Podopiecznych.

Tylko w 2021 roku dołączyło 52 Podopiecznych. To ogromne zaufanie, którym nas obdarzyliście. Cieszymy się, że wspólnie możemy świętować każdy nawet najmniejszy sukces.

 


Jeżeli chciałbyś zacząć zbierać 1% podatku napisz do nas!

Zobacz jak założyć subkonto w Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory