Podziękowania dla Fundacji TK Maxx i Homesense

26 sierpnia 2021 - 7:52, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Z ogromną radością informujemy, że Fundacja TK Maxx i Homesense w lipcu przekazała naszemu stowarzyszeniu darowiznę finansową.

Fundacja TK Maxx i Homesense wspiera lokalne społeczności. Prowadząc Fundusz na Rzecz Społeczności Lokalnych, pracownicy TK Maxx mają możliwość ubiegać się o dotację dla lokalnych organizacji charytatywnych. Dzięki takim inicjatywom wsparcie otrzymują organizacje, które realnie potrzebują pomocy, a przede wszystkim ich działalność jest dobrze znana. Gratulujemy pomysłu tak cudownej inicjatywy!

Dziękujemy, że to właśnie my zostaliśmy wskazani do otrzymania darowizny. Cieszymy się, że otaczają nas ludzie o dobrym sercu oraz że wśród tylu organizacji zostaliśmy dostrzeżeni. To ogromne wyróżnienie, ale również motywacja do dalszej pracy.


Jeżeli i Ty chciałbyś przekazać darowiznę Opolskiemu Stowarzyszeniu Rehabilitacji i dzięki temu wesprzeć nasze działania oraz naszych Podopiecznych. możesz zrobić to w szybki sposób za pośrednictwem PayU. Oczywiście istnieje również możliwość wsparcia Stowarzyszenia zwykłym przelewem. Szczegóły tutaj.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory