Premiera filmu “Pięć kobiet”!

11 grudnia 2020 - 8:44, przez , w Aktualne projekty, Komentarze wyłączone
‼ Już w najbliższą niedzielę o godz. 20:00 na naszym kanale YouTube rusza premiera filmu “Pięć kobiet”, który realizowaliśmy w ramach projektu „Siła Kobiet 2” we współpracy z @Instytut Nauk Pedagogicznych przy Uniwersytecie Opolskim ‼
 
?Projekt finansowany przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON, realizowany przez OPOLSKIE STOWARZYSZENIE REHABILITACJI w partnerstwie z Instytutem Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego.
 
Dołącz do nas??? Film będzie dostępny w niedzielę o 20:00!
 
Poznaj historie pięciu kobiet, które musiały znaleźć w sobie ogromne pokłady siły, by udźwignąć ciężar z którym przyszło im się zmierzyć. Niepełnosprawność przybiera różne formy. Gdy puka do domu, w którym wcześniej trwało normalne życie, wszystko się zmienia i nabiera nowego znaczenia. Pięć kobiet, pięć matek, pięć historii. Łączy je wspólny mianownik- niepełnosprawność.
 
➡Zapraszamy też na spotkanie autorskie o godz 21:00 na naszym YouTube!
?Dokument został stworzony przy współpracy z:
?Reżyserem mgr Barbarą Białowąs- Jej krótki film “Moja nowa droga” wygrał festiwal Młodzi i Film w Koszalinie w 2009 roku. W 2012 roku zrealizowała swój pełnometrażowy debiut filmowy “Big Love” (nagroda “Discovering Eye” na 24 PFF in America w Chicago).
? dr Ewelina J. Konieczna- Specjalista ds. rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnością i ich rodzin, pomysłodawczyni formuły projektu pt. Siła kobiet 2”, którego pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem na ternie Opolszczyzny
? mgr Małgorzata Bilińska- V-ce Prezes Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji, od niemal 15 lat działa na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, na co dzień wspiera osoby z niepełnosprawnością jako fizjoterapeuta.
 
?Patronaci medialni:
– Radio Doxa
– Radio Opole
– Nowa Trybuna Opolska NTO
✅Więcej informacji: https://rehabilitacjaopole.pl/
Zadanie finansowane przez Samorząd @Województwo Opolskie z środków PFRON
O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory