Rozlicz się z sercem- 1,5% podatku

6 kwietnia 2022 - 13:52, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Rozliczając swój PIT masz możliwość wsparcia innych osób w potrzebie. Możesz przekazać 1,5% wybranej organizacji, która posiada status OPP. Twój 1,5% może realnie pomagać – wspierać chore dzieci, pomagać w codziennej rehabilitacji, sfinansować kosztowne operacje i zabiegi. Potrzeb jest wiele, jednak wspólnie możemy pomagać na większą skalę. Razem możemy tworzyć dobro.

OPOLSKIE STOWARZYSZENIE REHABILITACJI 1,5 % PODATKU

Stowarzyszenie działa już od 15 lat. Każdego dnia pomagamy osobom chorym i z niepełnosprawnościami wspierając ich w leczeniu. Naszą misją jest opieka nad osobami, które muszą zmagać się z chorobą. Podopieczni, których wspieramy walczą z rakiem, autyzmem, zmagają się ze skutkami udarów mózgu, wypadków, mózgowym porażeniem dziecięcym. Obejmujemy ich troską – w zamian otrzymujemy zaufanie do nas i naszych działań.
Prężnie działamy na Opolszczyźnie – jesteśmy największą organizacją w regionie. Wspieramy jednak osoby z całej Polski. Dołączyło już do nas niemal 600 osób, a liczba ta z miesiąca na miesiąc stale rośnie.
Twój 1,5% podatku może pomóc nam w organizacji turnusów rehabilitacyjnych dla najbardziej potrzebujących. Możesz też wesprzeć konkretnego Podopiecznego i pomóc mu w powrocie do zdrowia.

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM- LICZYMY NA CIEBIE

Pomaganie nic nie kosztuje – każdy z nas może świadomie przekazać 1,5% na wybrany cel. Możesz pomóc w leczeniu setek osób wpisując nasz KRS 0000273196 w odpowiednią rubrykę deklaracji podatkowej. Liczy na Ciebie 8-letnia Ruta Gałęza zmagająca się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Maja Kowalska, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową. 4-letnia Mia Nieciecka, która ma rzadką chorobę genetyczną i musi być stale rehabilitowana. Choroba nie może definiować, ani przekreślać ich marzeń. Możesz pomóc im w leczeniu i rehabilitacji przekazując swój 1,5% podatku na wybraną osobę. Możesz być też pewien, że przekazane pieniądze trafią w dobre ręce i zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem.


Sprawdź  komu jeszcze możesz pomóc, poznaj naszych Podopiecznych! Głęboko wierzymy, że dobro powraca.  Razem możemy więcej!

Jeśli masz pytania – zapraszamy do kontaktu: tel. 606 922 587, e-mail: info@rehabilitacjaopole.pl

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory