Nasi sponsorzy

30 maja 2019 - 11:40, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Poznaj naszych sponsorów! To właśnie oni pomagają nam POMAGAĆ! Serdecznie dziękujemy za docenienie naszej działalności i realne wsparcie finansowe. To właśnie dzięki takim osobom jesteśmy w stanie wspierać potrzebujących, osoby chore i z niepełnosprawnościami.

 

Piękne Ciało – Salon Kosmetyczny.

Na co dzień dbają o piękno Pań, chcąc by poczuły się wyjątkowo. Powstali z myślą o kobietach i dla kobiet. Dbają również o naszych Popieczonych, po raz kolejny wspierając nasze działania.

 

 

 

Bosco Boso

Jest to miejsce odprężenia i relaksu. Dbają o to, aby zapewnić Ci chwilę ukojenia i wyciszenia. Takie wsparcie jest często potrzebne naszym Podopiecznym i ich rodzinom. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca, a Bosco Boso dziękujemy za wsparcie finansowe.

 

 

Neuroreha

Jako firma rehabilitacyjna pracują zarówno z malutkimi dziećmi, które urodziły się przedwcześnie oraz z osobami w podeszłym wieku.

Doskonale wiedzą jak duże są potrzeby osób chorych, dlatego też po raz kolejny wsparli naszą działalność.

 

O2Max

Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej o2Max w Opolu to pierwsze na Opolszczyźnie miejsce w którym można skorzystać z tlenoterapii hiperbarycznej.

Mając wspólną misję – pomoc w odzyskaniu zdrowia i radości z życia, aktywnie wspierają nasze cele.

 

Ekosana

To miejsce w Opolu gdzie nie tylko się zrelaksujesz, ale również świadomie zrobisz zakupy zdrowej żywności, ziół i suplementów diety.

Odpowiednia dieta jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka, a szczególnie gdy dotyka nas choroba. Ekosana mając tego świadomość chętnie podjęła z nami współpracę, za co dziękujemy.

 

Clipp

Działają wielopłaszczyznowo oferując pomoc psychologiczną, logopedyczną i terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki współpracy wielu specjalistów opracowują diagnozę i dostosowują terapię indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Wiedzą jak ogromne efekty przynosi odpowiednie wsparcie terapeutyczne, dlatego też pomagają w realizacji naszych celów.

 

K2 Arena

To prawdziwi pasjonaci wspinaczki i alpinizmu. Ich pasja to dla nich wolność. Pomagają dać ją również naszym Podopiecznym, których ogranicza choroba.

Dziękujemy za realne wsparcie finansowe.

 

 

Chcesz zostać sponsorem i wesprzeć nasze działania? Dowiedz się więcej.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory