Światowy Dzień Pacjenta w śpiączce- dr Grzegorz Biliński: Jak podchodzić do osoby w śpiączce?

22 marca 2022 - 12:00, przez , w aktualności, Blog, Komentarze wyłączone

Jak podchodzić do osoby w śpiączce?

Dziś Światowy Dzień Pacjenta w Śpiączce- to idealny moment, aby zwrócić uwagę na bardzo istotną kwestię jaką jest podejście do pacjenta. Bardzo ważne jest m.in. ????????? ??????????? ???????? z osobą w śpiączce. Istotne jest to, by nie obarczać jej problemami. To wciąż człowiek wrażliwy na wszystko co się przy nim robi i mówi. Wszystko co usłyszy może pozytywnie lub negatywnie odbić się na terapii. To jak podchodzimy do pacjentów jest kluczowe.
 
Osoby które dają pozytywne doświadczenia osobie w śpiączce mogą rzutować na dalsze postępy leczenia i terapii! Empatia ma ogromne znaczenie. Zróbmy wszystko, aby zbudować ????????ą ??????ę.
Dr Grzegorz Biliński, fizjoterapeuta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, dzieli się swoimi uwagami na temat opieki nad pacjentami w stanach ograniczonej świadomości. Porady ilustruje przykładami ze własnej praktyki.
 

Podstawą rehabilitacji osób w śpiączce jest wnikliwa diagnostyka i analiza problemów chorego. Program rehabilitacji opracowywany jest indywidualnie i dostosowywany do jednostek chorobowych, aktualnego stanu, ograniczeń  i możliwości pacjenta.
 
Wśród naszych Podopiecznych są osoby, w śpiączce, są też takie, którym ze śpiączki udało się wybudzić. W naszym Stowarzyszeniu mogą założyć subkonto i zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację. Zawsze jednak polecamy dodatkowo konsultację z dr Grzegorzem Bilińskim, gdyż ma ogromną wiedzę i doświadczenie. 
 
Można umówić się na konsultację pod nr tel. 720 535 535 w firmie Neurorehabilitacja
 
O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory