Szkoła dla Karolinki

10 grudnia 2015 - 8:22, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Otrzymaliśmy piękną relację ze zbiórki zorganizowanej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie:

W okresie od 1.11.2015 do 30.11.2015 r. odbywała się zbiórka pieniężna na rzecz rehabilitacji Karoliny Wojciechowskiej, cierpiącej na Zespół Smith-Magenis, podopiecznej Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie.

W zbiórce aktywnie uczestniczyli uczniowie szkoły pod opieką pani psycholog, którzy tworzyli plakaty informujące o zbiórce na rzecz rehabilitacji Karoliny Wojciechowskiej i o Zespole Smith-Magenis oraz zbierali środki pieniężne na przerwach, po lekcjach, podczas konsultacji i zebrań z rodzicami.

Ostatecznie udało nam się zebrać kwotę 290,47 zł, którą przekazaliśmy Opolskiemu Stowarzyszeniu Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej na rzecz rehabilitacji Karoliny Wojciechowskiej.

W imieniu naszym chcielibyśmy podziękować wszystkim za okazane serce.

Wyrazy podzięki kierujemy również do naszych uczniów, którzy okazali empatię i poświęcili swój czas na niesienie bezinteresownej pomocy. Jesteśmy dumni.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory