Darmowe turnusy rehabilitacyjne – Opole

Turnusy rehabilitacyjne

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest nie mieć pieniędzy na rehabilitację? Każdego dnia wielu ludzi chorych boryka się z takim problemem.

Systematyczna i intensywna rehabilitacja niejednokrotnie pozwala wygrać walkę o sprawne życie. Dlatego Stowarzyszenie organizuje darmowe turnusy rehabilitacyjne, które się do tego przyczyniają. W długotrwałym procesie leczenia konieczna jest nie tylko ciężka i żmudna praca, ale również wola walki – tej na szczęście naszym Podopiecznym nie brakuje!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszym społeczeństwie funkcjonuje wiele osób, które nie są w pełni samodzielne. Mowa tutaj zarówno o tych którzy borykają się z chorobą, a także tych którym doskwiera bardzo trudna sytuacja materialna. Pragniemy tym osobom pomóc i właśnie dlatego organizujemy darmowe turnusy rehabilitacyjne.

Przeprowadzamy także specjalistyczne konsultacje medyczne. Dowiedz się, jak możesz nas wesprzeć.

 

10 PLN
20 PLN
50 PLN

Imię
Nazwisko

Adres e-mail

Cel darowizny

Telefon (opcjonalnie)

akceptuję regulamin serwisu

Administrator danych Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji, z siedzibą przy ul. Samborskiej 15, 45-316 Opole, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000273196;
Cel i podstawa prawna przetwarzania Realizacja umowy darowizny oraz wypełnienie ciążących na Opolskiem Stowarzyszeniu Rehabilitacji Foundation obowiązków prawnych m.in. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO)
Okres przetwarzania danych osobowych Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat od końca roku kalendarzowego, w którym Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji otrzymało darowiznę;
Obowiązek podania danych Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny.
Szczegółowe informacje Przejdź do Polityki prywatności
Rozmiar czcionki
kolory