Wpłaty z 1% podatku za rok 2016 – już dostępne ?

19 października 2017 - 12:53, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Kochani Podopieczni!

Z radością informujemy, że udało nam się zakończyć intensywny etap księgowania wpłat z 1 % podatku za rok 2016. Na subkontach internetowych są już widoczne środki do wykorzystania na leczenie i rehabilitację. Dziękujemy Wam za zaangażowanie w promowaniu akcji przekazywania 1% podatku.

Drodzy Darczyńcy!

W imieniu Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej oraz naszych Podopiecznych składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na rzecz naszej organizacji. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane serce. Z naszej strony gwarantujemy rzetelność i uczciwość w konsekwentnym realizowaniu celów Stowarzyszenia.

 

Ministerstwo Finansów podało kwotę 1% należnego podatku przekazaną na rzecz Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej – w tym roku otrzymaliśmy łącznie 1 613 903,27 zł. Według wykazu organizacji pożytku publicznego (OPP), które w 2017 r. otrzymały 1% należnego podatku za 2016 rok, na 8 238 organizacji zajęliśmy 53. miejsce pod względem otrzymanej kwoty.

Serdecznie dziękujemy!

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory