Wsparcie dla osób starszych – Opole

Wsparcie dla osób starszych

Jak to jest zostać samemu z problemami na starość? – na to pytanie zna odpowiedź tysiące ludzi w Polsce.

Starości często towarzyszy choroba. Niejednokrotnie przykuwająca do łóżka czy wózka. My chcemy pomóc chociaż jakiejś części tych osób realizując wsparcie w postaci darmowych godzin rehabilitacji, opieki czy wizyt pielęgniarskich w ramach projektów, które prowadzimy.

Starość to okres, który niestety kojarzony jest z wykluczeniem społecznym. Osoby w podeszłym wieku bardzo często pozostawia się samym sobie i nie zapewnia im żadnej pomocy. Mowa tu nie tylko o formie materialnej, ale także aspekcie psychologicznym. Rodzina zajęta swoimi sprawami nierzadko zrzeka się podjęcia opieki nad babcią, dziadkiem czy mamą, tatą. Zwłaszcza jeśli te osoby mają problemy zdrowotne. Na szczęście istnieją również tacy, którzy chcą pomóc. Nie zawsze są to osoby z rodziny, często pomoc przychodzi z zewnątrz, od osób obcych.

Formy wsparcia dla osób starszych – Opole

Chcemy pomóc osobom starszym realizując wsparcie w postaci darmowych godzin rehabilitacji, opieki czy wizyt pielęgniarskich. Wpłacając darowiznę pomagasz sfinansować profesjonalną rehabilitację osobom w podeszłym wieku.

To w znacznym stopniu wpływa na podniesienie komfortu funkcjonowania osób starszych.

Dowiedz się więcej o rehabilitacji funkcjonalnej osób starszych i wesprzyj nasze działania.

 

10 PLN
20 PLN
50 PLN

Imię
Nazwisko

Adres e-mail

Cel darowizny

Telefon (opcjonalnie)

akceptuję regulamin serwisu

Administrator danych Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji, z siedzibą przy ul. Samborskiej 15, 45-316 Opole, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000273196;
Cel i podstawa prawna przetwarzania Realizacja umowy darowizny oraz wypełnienie ciążących na Opolskiem Stowarzyszeniu Rehabilitacji Foundation obowiązków prawnych m.in. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO)
Okres przetwarzania danych osobowych Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat od końca roku kalendarzowego, w którym Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji otrzymało darowiznę;
Obowiązek podania danych Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny.
Szczegółowe informacje Przejdź do Polityki prywatności
Rozmiar czcionki
kolory