Wspieramy Podopiecznych z całej Polski

12 czerwca 2021 - 9:26, przez , w Blog, Komentarze wyłączone

Ponad 70% naszych Podopiecznych pochodzi z województwa opolskiego. Jednak nie oznacza to, że tylko mieszkańcy Opolszczyzny czy pobliskich województw mogą założyć subkonto. Niemal 30% osób, których objęliśmy opieką zamieszkuje inne województwa, między innymi: dolnośląskie, śląskie, łódzkie, wielkopolskie, pomorskie.

Obawiasz się odległości? Dla nas to nie problem. Zdecydowanie większość spraw, wszelkie formalności możemy dopełnić zdalnie, poczynając od założenia subkonta, rozliczenia faktur oraz założenia zbiórki publicznej czy zbiórki na portalu siepomaga.pl. Wystarczy wysłać do nas oryginały dokumentów na adres: ul. Samborska 15, 45-316 Opole. Po otrzymaniu dokumentów zajmiemy się Twoją sprawy i jak najszybciej odeślemy Ci niezbędne dokumenty. Skorzystaj z poniższego spisu, aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o działaniu subkonta:

Wspieramy potrzebujących z całej Polski. Nie ograniczają nas województwa. Dołącz do Stowarzyszenia – załóż subkonto i zbieraj z nami pieniądze na rehabilitację i leczenie. Dajemy kilka możliwości zbiórki pieniędzy:

  • 1% podatku – to podstawowa i najchętniej wykorzystywana metoda zbiórki pieniędzy. Okres rozliczeniowy odbywa się co roku w miesiącach styczeń-kwiecień;
  • darowizny – możesz je zbierać przez cały rok. są to datki nie tylko od osób prywatnych, ale również od firm;
  • zbiórka publiczna – jest to zbiórka pieniędzy podczas wydarzenia, np. koncertu lub do puszki postawionej np. w sklepie;
  • siepomaga.pl – internetowa zbiórka na dowolny cel związany przede wszystkim z rehabilitacją i leczeniem;
  • ubrania do oddania – każdy z nas posiada ubrania, których już nie używa, zakładając zbiórkę masz szansę zebrać pieniądze poprzez przekazywane ubrania przez innych.

Podsumowując możesz skorzystać z pomocy jaką oferujemy niezależnie od miejsca swojego zamieszkania. Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz do nas.

tel. 77 556 03 35, 606 922 587  info@rehabilitacjaopole.pl

 
O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory