Wydatki naszych Podopiecznych w 2020 r.

26 stycznia 2021 - 7:34, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Często choroba, wypadek i związana z tym niepełnosprawność pojawiają się nagle. Wówczas pojawia się pytanie “Skąd wziąć pieniądze na bardzo kosztowne leczenie?”. Dopóki nie doświadczymy tego sami nie zdajemy sobie sprawy jak duże są wydatki ponoszone na rehabilitację, leczenie, zakup leków czy sprzętów rehabilitacyjnych, ortopedycznych. A to nie wszystkie wydatki, które trzeba ponieść w trakcie choroby, bo jest ich dużo więcej.

W 2020 roku na potrzeby naszych Podopiecznych wydaliśmy ponad 2 .000.000,00 zł. Kwota ta robi ogromne wrażenie, jednak jest niezbędna w dążeniu do zdrowia i samodzielności. Niemal połowa tej kwoty przeznaczyliśmy na rehabilitację oraz turnusy rehabilitacyjne.

Było to możliwe dzięki darczyńcom, którzy z dobrego serca przekazali 1% swojego podatku na Podopiecznych Stowarzyszenia, a także wspierali potrzebujących wpłatami w formie darowizn oraz na zbiórkach siepomaga, a także datkami podczas zbiórek publicznych. DZIĘKUJEMY!

 

 

Potrzeby i związane z tym wydatki naszych Podopiecznych są różne, ale mają jeden wspólny cel – ZDROWIE! Przekazując swój 1% możesz pomóc go osiągnąć! Kliknij poniżej i przyczyń się do realizacji marzeń naszych Podopiecznych.

e-pity po prostu
Informujemy, że program ma na stałe wpisany numer KRS organizacji. Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.

 

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory