Zebraliśmy 2 miliony na siepomaga

1 grudnia 2021 - 7:59, przez , w Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

Każdy Podopieczny Stowarzyszenia ma możliwość utworzenia zbiórki na portalu siepomaga. Jest to internetowa zbiórka o ogromnym zasięgu, która daje szansę na sprawność, lepsze życie. Znamy historie, w których zbiórka pomogła uzbierać kwotę na zagraniczne leczenie, kosztowną rehabilitację czy niezbędny sprzęt rehabilitacyjny.

 
Z Siepomaga.pl współpracujemy już 6 lat. W tym czasie zebraliśmy ponad 2 MILIONY❗ Kwota ta dzięki Wam cały czas rośnie❗ 
 
Utworzyliśmy ponad 60 zbiórek – to realne wsparcie w rehabilitacji i leczeniu dla 60 osób. Wiele z nich jest cały czas aktywne, zatem możesz pomóc wpłacając darowiznę – tutaj możesz sprawdzić aktualne zbiórki na portalu siepomaga.
 
DZIĘKUJEMY wszystkim osobom wspierających na siepomaga. Wiemy, że wiele osób regularnie wspiera naszych Podopiecznych. ?
 
Ty też możesz założyć zbiórkę! Dołącz do Stowarzyszenia, a pomożemy Ci zdobyć pieniądze potrzebne do pokonania choroby. Potrzebujesz mieć określony konkretny cel, który chcesz uzbierać. Dodatkowo niezbędne są zdjęcia oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy. Wszystko dokładnie opisaliśmy tutaj. Zbiórka to szansa na lepsze funkcjonowanie, wiele naszych Podopiecznych z sukcesem zakończyło zbiórki. Dlatego też bardzo polecamy tą formę zbierania pieniędzy!

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory