Zbiórki siepomaga zakończone sukcesem – zbieraj z nami!

28 maja 2021 - 8:18, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Zbiórki internetowe na portalu siepomaga.pl to jedna z możliwości wsparcia jaką oferujemy. Zastanawiałeś się czy warto skorzystać z tej możliwości? Pokażemy Ci, że zakładane zbiorki mogą zakończyć się sukcesem. Nie zwlekaj, zadbaj o stabilność finansową!

Z siepomaga współpracujemy już od 6 lat. W tym czasie założyliśmy ponad 50 zbiórek dla naszych Podopiecznych, dzięki czemu uzbieraliśmy prawie 2 mln złotych! Wiele z tych zbiórek udało się zakończyć sukcesem, z czego ogromnie się cieszymy. Założona kwota została uzbierana w 100%! Dzięki temu możliwe był0 skomplikowane leczenie w USA, Niemczech. 

Wiemy, że droga do zdrowia jest długa, wymagająca dużo wytrwałości i cierpliwości. Ale liczymy, że dzięki takim zbiórkom stanie się choć odrobinę łatwiejsza.

Jak założyć zbiórkę na siepomaga.pl?

Każdy nasz Podopieczny ma możliwość założenia zbiórki na portalu siepomaga.pl. Założenie zbiórki jest proste. Potrzebujesz określić cel, na który chcesz zbierać pieniądze. Może to być np. rehabilitacja, operacja, zagraniczne leczenie czy sprzęt rehabilitacyjny. Cel ten musi być poświadczony fakturą proforma lub kosztorysem, który przedstawi konkretną kwotę do uzbierania. Jeżeli masz już określony cel uzupełnij formularz oraz przygotuj zdjęcia. Dokładne informacje oraz dokumenty do pobrania znajdziesz tutaj.


Nie masz jeszcze subkonta? Dołącz do nas i zbieraj pieniądze na rehabilitację i leczenie.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory