O Stowarzyszeniu

Jesteśmy grupą z Opola działającą aktywnie na terenie całego kraju na rzecz osób potrzebujących pomocy- osób, które nie są w stanie sprostać problemom, bardzo często spadającym na Nich w jednej chwili, które stanowią wielkie wyzwanie, nie zawsze możliwe do pokonania bez wsparcia.

Inspiracją utworzenia Stowarzyszenia była lektura H. Forda pt. Moje życie i dzieło.
Ford napisał:

„Będę budował samochód dla milionów. Będzie zbudowany z najlepszego materiału, przez najlepszych ludzi, jakich można znaleźć, według najprostszych projektów, jakie współczesna technika jest zdolna obmyślić. Lecz będzie tak tani, że każdy człowiek będzie mógł go kupić, będzie mógł go posiadać i używać ze swą rodziną w ramach relaksu na otwartym szerokim bożym świecie”.

Wcześniej samochód stanowił luksus, ale był tylko dla zamożnych ludzi. H. Ford sprawił, że stał się on dostępny dla mas. Podobnie jest ze specjalistycznymi usługami medycznymi często kosztownymi, dostępnymi tylko w sektorze prywatnym.

Chcemy dostarczyć jak największej liczbie osób potrzebujących specjalistycznej pomocy, na którą w normalnych warunkach ich nie stać

Zarząd:
Grzegorz Biliński – Prezes
Małgorzata Bilińska – V-ce Prezes

Handicapped child enjoying the swing outdoors with sister
Toast to health. The focus being on a wheelchair of a pleasant young man clinking glasses with juice with his family while being on a picnic in the forest

Świetny i skuteczny zespół

Małgorzata Bilińska
Małgorzata Bilińska
Patrycja Orzeszyna
Patrycja Orzeszyna
Patrycja Wiertelak
Patrycja Wiertelak