Przekaż darowiznę

 

 

 

 

 

Wspieraj nas, wspieraj naszych Podopiecznych!

Twoja darowizna to szansa na zdrowie dla wielu osób. Możesz pomóc nam finansować turnusy rehabilitacyjne i wspierać nasze działania. Nawet najmniejsza wpłata ma dla nas ogromne znaczenie! Każda złotówka to krok w stronę zdrowia. Pomóż  nam pomagać!

 

Przekaż darowiznę przez InternetImię
Nazwisko

Adres e-mail

Cel darowizny

Telefon (opcjonalnie)

akceptuję regulamin serwisu

Administrator danych Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji, z siedzibą przy ul. Samborskiej 15, 45-316 Opole, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000273196;
Cel i podstawa prawna przetwarzania Realizacja umowy darowizny oraz wypełnienie ciążących na Opolskiem Stowarzyszeniu Rehabilitacji Foundation obowiązków prawnych m.in. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO)
Okres przetwarzania danych osobowych Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat od końca roku kalendarzowego, w którym Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji otrzymało darowiznę;
Obowiązek podania danych Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny.
Szczegółowe informacje Przejdź do Polityki prywatności

 

Jak przekazać darowiznę?

Darowizny pieniężne

Dane do przelewu

Numer rachunku:

Plusbank 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426

ODBIORCA: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji 
ul. Samborska 15, 45-316 Opole

TYTUŁ PRZELEWU:  Imię i Nazwisko Podopiecznego

numer SWIFT: IVSE PL PP

Dobro wraca! Dziękujemy!

Jesteśmy dla Podopiecznych – nie pobieramy żadnej prowizji od przekazywanych darowizn- cała przekazana kwota trafia na subkonto Podopiecznego i będzie wykorzystana na cele związane z jego leczeniem i rehabilitacją.

 

Darowizny bez danych podopiecznego wpłyną na konto ogólne, z którego środki zostaną rozdysponowane zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia. Właśnie dzięki środkom przekazanym na cele statutowe możemy wspomóc naszych Podopiecznych organizując im m.in darmowy turnus rehabilitacyjny w naszym ośrodku.

Nie przyjmujemy darowizn w formie gotówki.

 

Możesz zyskać na tym, że pomagasz

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które przekażą darowiznę na Twoje subkonto mogą odliczyć darowizny od kwoty podlegającej opodatkowaniu do 6% swojego rocznego dochodu. Muszą jedynie pamiętać o zachowaniu potwierdzenia przelewu na rachunek bankowy Stowarzyszenia. Osoby fizyczne wykazują przekazaną darowiznę w rozliczeniu rocznym w formularzu PIT-0.

Osoby prawne mogą natomiast odliczyć od podstawy opodatkowania darowizny w kwocie nieprzewyższającej 10% uzyskanego dochodu i również muszą pamiętać o zachowaniu potwierdzenia przelewu. Osoby prawne przekazane darowizny wykazują na formularzu CIT-D.

Darowizny rzeczowe

Jedną z form oferowanej przez nas pomocy osobom niepełnosprawnym jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Być może posiadasz kule ortopedyczne, balkonik, łóżko rehabilitacyjne lub inne sprzęty ortopedyczne, z których już nie korzystasz – dla innych mogą być niezbędne w procesie rehabilitacji.

Chcąc przekazać sprzęt ortopedyczny do wypożyczalni skontaktuj się z biurem Stowarzyszenia.

Rozmiar czcionki
kolory