Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji

 


Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji to miejsce, którego misją jest niesienie pomocy oraz towarzyszenie w najtrudniejszej walce – walce o zdrowie. Podajemy pomocną dłoń dzieciom i dorosłym w chorobie od ponad 17 lat. Jesteśmy największą Organizacją pożytku publicznego na Opolszczyźnie, jednak skutecznie działamy na obszarze całego kraju.

Każdego dnia pokazujemy osobom z niepełnosprawnością jak zabezpieczyć się finansowo, by móc rozpocząć kosztowną rehabilitację i opłacić leczenie. Dzięki nam mogą korzystać z 1,5% podatku, darowizn, zbiórek publicznych i zbiórek na siepomaga.pl.

W naszej pracy poznajemy historie, które łączy choroba. Poznajemy dzielnych rodziców oraz jeszcze bardziej dzielne dzieci. Poznajemy nowe osoby, które pomimo niepełnosprawności i diagnozy walczą o powrót do zdrowia. 

W Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji damy Ci możliwość założenia subkonta. Dzięki niemu będziesz mógł pozyskiwać pieniądze z 1,5% podatku, darowizn i zbiórek publicznych. Niepozorne złotówki pozwalają realizować marzenia i złamać bariery które tworzy choroba. Objęliśmy opieką już ponad  700 Podopiecznych i liczba ta cały czas rośnie! Zebraliśmy ponad 30 milionów złotych, które pomogły przezwyciężyć problemy finansowe.

Otrzymasz od nas pakiet przydatnych narzędzi i krok po kroku przeprowadzimy Cię przez całą ścieżkę do uzyskania pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Zabezpieczymy Cię pod kątem prawnym dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek i ewentualnych problemów. Wyróżnia nas specjalistyczna wiedza. Uzyskujemy dofinansowanie wykorzystując wieloletnie doświadczenie.

Dokładnie wiemy czego oczekujesz: zrozumienia, empatii i wsparcia które dokładnie od nas otrzymujesz.


Skontaktuj się z nami, chętnie z Tobą porozmawiamy. Każde Twoje pytanie zamienimy w wyczerpująca wypowiedz.

 

Wiedz ze nie jesteś sam – zawsze możesz na nas liczyć!

 

Zarząd:
Małgorzata Bilińska – Prezes
Grzegorz Biliński – V-ce Prezes

Świetny i skuteczny zespół

Małgorzata Bilińska
Małgorzata Bilińska
Joanna Guła
Joanna Guła
Patrycja Orzeszyna
Patrycja Orzeszyna
Beata Urbaniec
Beata Urbaniec
Patrycja Wiertelak
Patrycja Wiertelak
Rozmiar czcionki
kolory