Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji

 


Rozwijamy się aktywnie już od 2006 roku – od tego czasu codziennie działamy na rzecz osób chorych i z niepełnosprawnościami. Nasze biuro znajduje się w Opolu, ale wspieramy Podopiecznych z całego kraju. Obejmujemy opieką osoby chore i niesamodzielne. Pokazujemy jak można zbierać pieniądze na leczenie, które jest przecież bardzo kosztowne.

Otrzymasz od nas pakiet przydatnych narzędzi i krok po kroku przeprowadzimy Cię przez całą ścieżkę do uzyskania pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Zabezpieczymy Cię pod kątem prawnym dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek i ewentualnych problemów. Wyróżnia nas specjalistyczna wiedza. Uzyskujemy dofinansowanie wykorzystując wieloletnie doświadczenie.

W Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji damy Ci możliwość założenia subkonta. Dzięki niemu będziesz mógł pozyskiwać pieniądze z 1 % podatku, darowizn i zbiórek publicznych. Niepozorne złotówki pozwalają realizować marzenia i złamać bariery które tworzy choroba. Objęliśmy opieką już 600 Podopiecznych i liczba ta cały czas rośnie! Zebraliśmy ponad 21,5 mln złotych, które pomogły przezwyciężyć problemy finansowe.

Dokładnie wiemy czego oczekujesz: zrozumienia, empatii i wsparcia które dokładnie od nas otrzymujesz.


Skontaktuj się z nami, chętnie z Tobą porozmawiamy. Każde Twoje pytanie zamienimy w wyczerpująca wypowiedz.

 

Wiedz ze nie jesteś sam – zawsze możesz na nas liczyć!

 

Zarząd:
Małgorzata Bilińska – Prezes
Grzegorz Biliński – V-ce Prezes

Świetny i skuteczny zespół

Małgorzata Bilińska
Małgorzata Bilińska
Joanna Guła
Joanna Guła
Patrycja Orzeszyna
Patrycja Orzeszyna
Beata Urbaniec
Beata Urbaniec
Patrycja Wiertelak
Patrycja Wiertelak
Rozmiar czcionki
kolory