Opinie Podopiecznych

Marzena Nowicka

 

Wspaniali ludzie o Wielkich Sercach, służą pomocą pod każdym względem, nigdy nie odmawiają pomocy, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, są jedyni i niepowtarzalni. Dziękujemy za to, ze jesteście, dziękujemy za to, że Oliwia jest pod waszymi skrzydłami. Jesteście drużyną Aniołów.

Marzena 

 

 

473

Polecam z całego serca, jesteście ostoją w trudnych momentach naszego życia! Wskazujecie kierunek w którym należy dążyć aby osiągnąć cel i podajecie pomocna dłoń w tym ciężkim czasie !
We wrześniu przeszłam ciężką chorobę neurologiczna i miałam dużo szczęścia, że nadal jestem tutaj. Po wielu tygodniach pobytu w szpitalach obudziłam się i okazało się, że już nie potrafię chodzić, ruszałam tylko dużym palcem u nogi. Wtedy podaliście pomocną dłoń, daliście nadzieję i wsparliście moją rehabilitację. Małymi kroczkami i ciężką pracą każdego dnia zbliżam się do celu czyli powrotu do pełnej sprawności. Doceniam życie jeszcze bardziej i cieszę się z każdego dnia. Pamiętajcie nie wolno się poddawać, trzeba walczyć jak lew i dawać z siebie 200 %, bo rehabilitacja naprawdę czyni cuda i jestem tego żywym przykładem . Bardzo Wam dziękuję i trwajcie w Waszej misji do końca świata i jeden dzień dłużej!

Andrea 

ewelina kowalska

 

Dziewczyny jesteście super, dziękujemy za wszystko co dla nas robicie ?

Ewelina 

Izabela Kotowicz

 

Stowarzyszenie dodaje skrzydeł! To Ludzie z Wielkim Sercem do pracy i dla podopiecznych. Zawsze gotowi, by pomóc. Serdecznie dziękujemy za opiekę! Najlepsi z najlepszych! Dziękujemy za to, że jesteście!

Izabela

Wanda Joniak

 

Dziękuję, że jesteście. A potrzebującym polecam Wasze Stowarzyszenie ❤ Jesteście bezkonkurencyjni ❤

Wanda 

urszula wesołowicz

 

Super że Jesteście Wasza pomoc jest wielka dziękuję w imieniu córki Katarzyny Waszej podopiecznej.

Urszula 

witkowska agnieszka

 

Wspaniałe kompetentne osoby… życzliwe pomocne – uśmiechnięte 🙂 

Agnieszka 

rafal ry

 

Jesteście wyjątkowi. Dzięki wam zrozumiałem dużo rzeczy . Wiele się nauczyłem i w końcu cieszę się życiem i czerpie z niego tyle ile mogę . Pozdrawiam serdecznie 

Rafał 

Rozmiar czcionki
kolory