Opinie Podopiecznych

Stworzyliście Ośrodek, który daje wsparcie i pomoc. Dajecie nadzieje i wiare na lepsze jutro. Jesteście nie tylko rehabilitantami ale także przyjaciółmi, którzy walczą z ciepłym uśmiechem, razem z Naszymi dziećmi o przyszłość. Nie mam słów wdzięczności, które by określiły Nasze podziękowania, wszystkim razem i każdemu z osobna. Dziękujemy z całego serca.

Marzena (źródło: facebook)

 

Jesteście wyjątkowi. Dzięki wam zrozumiałem dużo rzeczy . Wiele się nauczyłem i w końcu cieszę się życiem i czerpie z niego tyle ile mogę . Pozdrawiam serdecznie 

Rafał (źródło: facebook)

 

Dodaje skrzydeł! To Ludzie z Wielkim Sercem do pracy i dla podopiecznych. Zawsze gotowi, by pomóc. Serdecznie dziękujemy za opiekę!

Izabela (źródło: facebook)

 

Dziękuję, że Jesteście, a potrzebującym polecam Wasze Stowarzyszenie❤

Wanda (źródło: facebook)

 

Jest bardzo solidna firma bardzo pomaga swoim podopiecznym mają dużo serca dla nich i wychodzą na przeciw ich potrzebą ♡

Anna (źródło: facebook

 

Polecam z całego serca, jesteście ostoją w trudnych momentach naszego życia! Wskazujecie kierunek w którym należy dążyć aby osiągnąć cel i podajecie pomocna dłoń w tym ciężkim czasie !
We wrześniu przeszłam ciężką chorobę neurologiczna i miałam dużo szczęścia, że nadal jestem tutaj. Po wielu tygodniach pobytu w szpitalach obudziłam się i okazało się, że już nie potrafię chodzić, ruszałam tylko dużym palcem u nogi. Wtedy podaliście pomocną dłoń, daliście nadzieję i wsparliście moją rehabilitację. Małymi kroczkami i ciężką pracą każdego dnia zbliżam się do celu czyli powrotu do pełnej sprawności. Doceniam życie jeszcze bardziej i cieszę się z każdego dnia. Pamiętajcie nie wolno się poddawać, trzeba walczyć jak lew i dawać z siebie 200 %, bo rehabilitacja naprawdę czyni cuda i jestem tego żywym przykładem . Bardzo Wam dziękuję i trwajcie w Waszej misji do końca świata i jeden dzień dłużej!

Andrea (źródło: google)

 

Bardzo dobre działanie polecam😍

Kamil (źródło: facebook

Rozmiar czcionki
kolory