Zostań Mecenasem Stowarzyszenia

Każda największa podróż zaczyna się od jednego małego kroku:

Pomóż jednemu z naszych Podopiecznych zrobić krok w stronę zdrowia, samodzielności, szczęścia, rozwoju – tego co w życiu jest ważne. 

Obejmij MECENAT nad OPOLSKIM STOWARZYSZENIEM REHABILITACJI!

Rehabilitacja jest sztuką, naszą pasją, dlatego działamy najlepiej jak potrafimy a Razem możemy więcej.

Chcemy dostarczyć jak największej liczbie osób potrzebujących, specjalistycznej pomocy na którą w normalnych warunkach ich nie stać.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu „Obejmij Mecenatem Opolskie Stowarzyszenie” zapoznaj się z dołączonymi dokumentami: 

  • List przewodni

  • Regulamin

  • Umowa

MAX BAU SP. Z O.O.

Max Bau Sp. z o.o. jest doświadczoną spółką zajmującą się budownictwem na terenie Niemiec i Polski. Firma od 10 lat specjalizuje się w inwestycjach w zakresie robót brukarskich, wodno-kanalizacyjnych, sieci kablowych, ciepłociągów. Zatrudnia ponad 150 fachowców z całej Polski, oferując stabilną pracę i opiekę socjalną.

PIĘKNE CIAŁO – SALON KOSMETYCZNY

Salon powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. To szczególne miejsce w którym poczujesz się wyjątkowo. Dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zabiegi, które wykonują służyły Tobie, Twojej skórze i w sposób szczególny dbały o piękno Twojego ciała. Abyś mogła poczuć się wspaniale w swoim ciele oferują zabiegi z wykorzystaniem najskuteczniejszych technologii.

IZOBUD

Na krajowym rynku materiałów hydroizolacyjnych istniejemy od lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Od początku naszego istnienia produkujemy asfaltowe materiały do izolacji o właściwościach zgodnych z obowiązującymi standardami. Naszą specjalnością są papy.

GLOBAL COLORS POLSKA

Firma Global Colors Polska S.A. jest wiodącym producentem koncentratów barwiących i dodatków uszlachetniających do tworzyw sztucznych. Firma działa na terenie Kędzierzyna-Koźla od 2001 roku i w tym czasie potroiła zatrudnienie, zwiększając ponad ośmiokrotnie swoje moce.

DAMEN SHIPYARDS KOŹLE

Damen Shipyards Koźle wchodzi w skład DAMEN SHIPYARDS GROUP, skupiającej ponad 30 stoczni na całym świecie.

GLASSOLUTIONS

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi. 

VETROTECH

Firma Vertotech jest pionierem w zakresie pasywnej ochrony przeciwpożarowej i rozwiązań szklenia o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Wykorzystują wiedzę, aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu projektowi budowlanemu i opowiadać się za zdrowszym i bardziej zrównoważonym budownictwem.

Rozmiar czcionki
kolory