\

 

 

 

 

 

Zostań Mecenasem Stowarzyszenia

Każda największa podróż zaczyna się od jednego małego kroku. Pomóż jednemu z naszych Podopiecznych zrobić krok w stronę zdrowia, samodzielności, szczęścia, rozwoju – tego co w życiu jest ważne. 

Nie ważne w jakiej branży działasz, ważne jak to co robisz przekuwasz w DOBRO! Obejmij MECENAT nad OPOLSKIM STOWARZYSZENIEM REHABILITACJI! Razem możemy więcej!

 

Zapoznaj się z dokumentami: 

 

  • List przewodni

  • Regulamin

  • Umowa

Zobacz co może dać Twoje wsparcie

Dzięki wsparciu firm organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla naszych Podopiecznych, ale również dla osób spoza Stowarzyszenia, które wymagają wsparcia. Są to tygodniowe pobyty, w których zapewniamy 15 godzin rehabilitacji. Do tej pory udało nam się zorganizować 100 turnusów, czyli łącznie 1400 terapii! Przeznaczyliśmy na ten cel ponad 150.000,00 zł. Aktualnie koszt jednego pobytu to ok. 1700,00 zł.  Jest to zatem ogromne odciążenie budżetu rodziny chorego. W ramach projektu, dzięki wparciu kilku firm, finansujemy również rehabilitację domową naszej Podopiecznej.

Dziękujemy za wsparcie!

Ty również możesz objąć Mecenat nad Stowarzyszeniem i pomóc nam POMAGAĆ. Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci jak to zrobić.

 

Zobacz jak wyglądały turnusy rehabilitacyjne zorganizowane w ubiegłych latach:

Nasi Mecenasi: 

MAX BAU SP. Z O.O.

Max Bau Sp. z o.o. jest doświadczoną spółką zajmującą się budownictwem na terenie Niemiec i Polski. Firma od 10 lat specjalizuje się w inwestycjach w zakresie robót brukarskich, wodno-kanalizacyjnych, sieci kablowych, ciepłociągów. Zatrudnia ponad 150 fachowców z całej Polski, oferując stabilną pracę i opiekę socjalną.

PIĘKNE CIAŁO – SALON KOSMETYCZNY

Salon powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. To szczególne miejsce w którym poczujesz się wyjątkowo. Dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zabiegi, które wykonują służyły Tobie, Twojej skórze i w sposób szczególny dbały o piękno Twojego ciała. Abyś mogła poczuć się wspaniale w swoim ciele oferują zabiegi z wykorzystaniem najskuteczniejszych technologii.

IZOBUD

Na krajowym rynku materiałów hydroizolacyjnych istniejemy od lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Od początku naszego istnienia produkujemy asfaltowe materiały do izolacji o właściwościach zgodnych z obowiązującymi standardami. Naszą specjalnością są papy.

GLOBAL COLORS POLSKA

Firma Global Colors Polska S.A. jest wiodącym producentem koncentratów barwiących i dodatków uszlachetniających do tworzyw sztucznych. Firma działa na terenie Kędzierzyna-Koźla od 2001 roku i w tym czasie potroiła zatrudnienie, zwiększając ponad ośmiokrotnie swoje moce.

DAMEN SHIPYARDS KOŹLE

Damen Shipyards Koźle wchodzi w skład DAMEN SHIPYARDS GROUP, skupiającej ponad 30 stoczni na całym świecie.

GLASSOLUTIONS

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi. 

VETROTECH

Firma Vertotech jest pionierem w zakresie pasywnej ochrony przeciwpożarowej i rozwiązań szklenia o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Wykorzystują wiedzę, aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu projektowi budowlanemu i opowiadać się za zdrowszym i bardziej zrównoważonym budownictwem.

Rozmiar czcionki
kolory