Darmowe konsultacje medyczne – Opole

Konsultacje

Jak to jest, gdy nagle ktoś z bliskich Ci osób zachoruje lub ulegnie wypadkowi? Przecież nikt z nas nie odkłada pieniędzy na wypadek zachorowania.

Bezradność i paraliżujący strach przed nieznanym, nie ułatwia odnalezienia się w nowej sytuacji. Wiedząc jak ważna jest pomoc w pierwszych chwilach choroby przychodzimy z pomocą udzielając bezpłatnych konsultacji prowadzonych przez specjalistów medycznych, m. in. fizjoterapeutę i pielęgniarkę.

„Wypadki chodzą po ludziach” nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby tego stwierdzenia. Oznacza ono, że w każdej chwili może przytrafić nam się coś złego. Nie chodzi tu jedynie o wypadek komunikacyjny, ale również o zdiagnozowanie choroby, nagłe pogorszenie stanu zdrowia czy urodzeniu dziecka z wrodzoną wadą. Niestety wszystkie te przypadki i cała gama innych wymagają szybkiej interwencji lekarskiej. Bardzo często zdarza się tak, że podstawowa opieka nie jest wystarczająca, a ta dodatkowa oznacza ogromny wydatek. Mimo to niewiele osób decyduje się na odkładanie pieniędzy na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Najczęściej dlatego, że ich sytuacja materialna na to nie pozwala.

Nasze stowarzyszenie nie zostawia osób w potrzebie. Pomaga tym, których sytuacja materialna nie pozwala na podjęcie dodatkowego leczenia. Dzięki zebranym darowiznom możliwe jest sfinansowanie potrzebującym konsultacji medycznych.

Zajmujemy się również fizjoterapią osób starszych. Chcesz wiedzieć więcej?

 

10 PLN
20 PLN
50 PLN

Imię
Nazwisko

Adres e-mail

Cel darowizny

Telefon (opcjonalnie)

akceptuję regulamin serwisu

Administrator danych Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji, z siedzibą przy ul. Samborskiej 15, 45-316 Opole, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000273196;
Cel i podstawa prawna przetwarzania Realizacja umowy darowizny oraz wypełnienie ciążących na Opolskiem Stowarzyszeniu Rehabilitacji Foundation obowiązków prawnych m.in. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO)
Okres przetwarzania danych osobowych Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat od końca roku kalendarzowego, w którym Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji otrzymało darowiznę;
Obowiązek podania danych Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny.
Szczegółowe informacje Przejdź do Polityki prywatności
Rozmiar czcionki
kolory