Wolontariat – Opole

 

 

 

 

 

Wolontariat jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny. Opiera się on na świadomej pracy na rzecz innych osób lub jakiejś instytucji. Wolontariuszy spotkać możemy przy okazji różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, a także w stowarzyszeniach mających na celu niesienie pomocy osobom chorym i potrzebującym. I właśnie tak jest u nas. Zachęcamy do podjęcia wolontariatu osoby, które:

  • chcą poświęcić swój czas innym;
  • posiadają umiejętności i talenty, które mogą spożytkować pomagając osobie niepełnosprawnej lub jej rodzinie;
  • chcą stać się oparciem dla osób zmagających się z różnego rodzaju problemami, także tymi pojawiającymi się znienacka; te potrafią stanowić ogromne wyzwanie, którego nie da się przejść bez wsparcia;

Jak zostać wolontariuszem

Jeśli masz wolę zostać wolontariuszem to zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego stowarzyszenia. Możemy wstępnie umówić się telefonicznie, a następnie osobiście spotkać, by ustalić czym mógłbyś/mogłabyś się zajmować. Z naszej strony możemy zagwarantować, że będzie to forma rozwoju osobistego, a także umiejętności potrzebnych w dalszej karierze zawodowej.

By zostać wolontariuszem skontaktuj się z biurem Stowarzyszenia.

Jeśli zamiast tego chciałbyś wesprzeć nas finansowo, dowiedz się jak zostać sponsorem. Wpieraj finansowo nasze imprezy i inne wydarzenia.

Rozmiar czcionki
kolory