Jesteśmy już 17 lat razem!

31 stycznia 2024 - 10:00, przez , w aktualności, Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji obchodzi swoje 17 urodziny!

W tym czasie poznaliśmy wiele wyjątkowych osób. Mieliśmy zaszczyt wspierać naszych Podopiecznych wraz z ich rodzinami w procesie diagnozy, leczenia i rehabilitacji. Zyskaliśmy cenne doświadczenie niezbędne do ciągłego poszerzania naszej oferty o nowe formy pomocy. Wszystko po to, aby ułatwić stawianie pierwszych i kolejnych kroków na często niełatwej drodze – drodze po zdrowie.

Do najważniejszych sukcesów minionych lat możemy zaliczyć:

  • niemal 30 milionów złotych zebranych na leczenie i rehabilitację
  • prawie 700 subkont założonych dla dzieci i dorosłych
  • 133 bezpłatne turnusy rehabilitacyjne opłacone przez nas w ciągu ostatnich 6 lat w ramach projektu Mecenas
  • niezliczone godziny rozmów przepełnionych empatią
  • spotkania na lokalnych eventach, piknikach, dniach seniora
  • 8 projektów zrealizowanych w ramach RPO Województwa Opolskiego, dofinansowanych przez Unię Europejską o łącznej wartości 3,5 mln złotych, dzięki którym wsparcie otrzymało 90 pacjentów wraz z ich rodzinami w zakresie darmowej: rocznej opieki i rehabilitacji domowej, konsultacji specjalistycznych, wyjazdów wytchnieniowych, transportu medycznego, opieki neurologopedy i psychologa.

Dziękujemy Wam drodzy Podopieczni za wszystkie wspólne, ważne momenty. Bardzo zależy nam na tym abyście czuli się otoczeni opieką za sprawą długotrwałej relacji opartej na zaufaniu.

W tym dniu życzymy sobie aby nadal odpowiadać na Wasze potrzeby, stawać na wysokości zadania, dawać z siebie jak najwięcej i spełniać Wasze oczekiwania. Dziękujemy za 17 wspólnych lat!

 

Dziękujemy za możliwość dzielenia się z Wami dobrem!

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory