Ostatni miesiąc na rozliczenie PIT za 2022 rok

1 kwietnia 2023 - 9:03, przez , w Aktualne projekty, Komentarze wyłączone

Rozliczając swój PIT masz możliwość wsparcia innych osób w walce o powrót do zdrowia. Twój 1,5% podatku może realnie pomagać – wspierać chore dzieci, pomagać w codziennej rehabilitacji, sfinansować kosztowne operacje i zabiegi. Zbiórka 1,5% podatku to jedna z największych akcji w Polsce. Dla Ciebie jest to tylko 1,5% – dla naszych Podopiecznych szansa na zdrowie, sprawność, leczenie. Pozostał ostatni miesiąc na rozliczenie!

Pomagamy osobom chorym z całej Polski – wspieramy ich od momentu zetknięcia się z diagnozą, na każdym etapie leczenia. Opieką obejmujemy już ponad 600 Podopiecznych i wciąż stale napływają do nas kolejne zgłoszenia. Wiemy jakie koszty wiążą się z walką o sprawność po wypadku oraz ile kosztuje rehabilitacja po udarze mózgu. Wiemy też jak można zdobyć pieniądze na leczenie.

 

1,5% PODATKU MA MOC MILIONÓW!

Chcemy, aby każda osoba, która musi walczyć o zdrowie otrzymała taką pomoc jakiej potrzebuje. Walka z chorobą często jest nierówna – wtedy na pomoc przychodzi nasze Stowarzyszenie. Staramy się, aby osoby, które się do nas zwracają mogły zabezpieczyć się finansowo pod kątem leczenia. Zdrowie nie powinno mieć ceny, a często niestety jest ona bardzo wysoka. Możesz pomóc nam zamieniać szpitalne sale w ciepły dom przekazując 1,5% podatku na leczenie potrzebujących.  Możesz dać komuś nadzieję, możliwość leczenia i walki, szansę na zdrowie. Zapewniamy, że przekazane pieniądze trafią w dobre ręce i zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem.

MOŻESZ LICZYĆ NA NASZĄ POMOC – ZBIERAJ 1,5% PODATKU

W Stowarzyszeniu można założyć subkonto i tym samym zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację. Dołączając do nas można zbierać fundusze z 1,5%, darowizn i zbiórek publicznych. Mamy świadomość jak bardzo kosztowne potrafi być leczenie, jak ciężko dostać się do dobrego specjalisty, jak ważne jest wsparcie w powrocie do zdrowia. Jeśli więc potrzebujesz pomocy – zapraszamy do kontaktu. Będziemy tuż obok w tej najtrudniejszej walce w życiu. Jeszcze w tym roku będziesz miał możliwość zbierania 1,5% podatku. ZOBACZ JAK ZAŁOŻYĆ SUBKONTO.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory