Rehabilitacja przedszkolaków! “ZDROWY KRĘGOSŁUPEK”

27 października 2020 - 7:51, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przedszkolaków! Ruszamy z akcją “ZDROWY KRĘGOSŁUPEK”! Badanie wad postawy jest jednym z najistotniejszych elementów profilaktyki zdrowotnej – to właśnie diagnoza na tym etapie rozwoju może zapobiec późniejszym komplikacjom!

Zapraszamy do współpracy opolskie przedszkola!  5 dzieci z każdej placówki będzie miała możliwość odbycia darmowych konsultacji fizjoterapeutycznych w firmie Neurorehabilitacja. 

Na konsultacje zapraszamy wybrane dzieci wraz z rodzicami. Wizyty będą odbywać się w środy, po uprzedniej rezerwacji terminu pod numerem telefonu 720 535 535. Neurorehabilitacja znajduje się przy ul. Samborskiej 15, 45-316 Opole.

Nasze wcześniejsze akcje cieszyły się ogromną popularnością, dlatego znów wychodzimy naprzeciw potrzebom przedszkolaków i stawiamy na profilaktykę!

?W ostatniej edycji badań profilaktycznych i przesiewowych wad postawy i skolioz dzieciaki naprawdę nas mile zaskoczyły swoimi wszechstronnymi talentami muzyczno- sportowymi 
?Gra na nietypowych instrumentach np. klarnet, sportowe wyczyny w tańcach i wytrzymałość 6 latka w pompkach i podciągania na drabince….WOW dzieciaki są niesamowite ?
☝️Ale jednak z jakiejś przyczyny do nas zgłosiły się i bardzo nas to cieszy. Bo jednak przy dużej aktywności fizycznej dzieci- zdiagnozowaliśmy u nich zaburzenia postawy ciała oraz wykryliśmy skoliozy wymagające jednak rehabilitacji.
 
Niestety sama aktywność fizyczna nie wystarcza i nie powstrzymuje przed rozwojem tego typu wad postawy u dzieci i młodzieży.
✅ Zdecydowanie jednak wpływa na plus na motorykę dziecka i jego ogólny stan zdrowia.
✅ Łatwiej też jest wdrożyć takim dzieciom ćwiczenia, ponieważ mają one lepszą wyobraźnię ruchu i są lepiej zmotywowane do ćwiczeń!

Zachęcamy rodziców do zgłaszania przedszkoli i do wzięcia udziału w akcji “ZDROWY KRĘGOSŁUPEK”! Czekamy na wiadomości od Was! 🙂 

MY POMOŻEMY TOBIE, TY TEŻ POKAŻ NAM JAK POMAGASZ!

Dodatkowo w każdej zainteresowanej placówce zorganizujemy również konkurs plastyczny dla dzieci pt. „POKAŻ JAK POMAGASZ.” Liczymy na kreatywność dzieciaków ? Każdy, kto weźmie udział w konkursie otrzyma nagrodę, wyłonimy również trzech zwycięzców?

Regulamin do konkursu plastycznego jest dostępny >>>>TUTAJ<<<<

Uważasz, że profilaktyka zdrowia dzieci jest ważna? – udostępnij post!

Pomóż nam pomagać!ZDROWY KREGOSLUPEK- badamy przedszkolaki!

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory