Szkolenie z komunikacji niewerbalnej

20 września 2018 - 13:36, przez , w Ogłoszenia projektowe, Komentarze wyłączone

Czy wiesz, że komunikujemy się zawsze – nawet jeśli nic nie mówimy?

Dzięki takim wydarzeniom jak ubiegłotygodniowe szkolenie na temat sztuki komunikacji niewerbalnej – czyli rozmowy bez użycia słów, zyskaliśmy ogrom cennej wiedzy.

? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ze szkolenia prowadzonego przez mgr Jolantę Jaszczuk i mgr Iwonę Stępniewicz. Specjalistów komunikacji wspomagającej i alternatywnej ze Stowarzyszenia “Mówić bez Słów – ISAAC Polska”.

Dzielenie się doświadczeniem to mnożenie dobra! ? Dziękujemy za bezcenną widzę i umiejętności.

Szkolenie z komunikacji niewerbalnej

Czy wiesz, że komunikujemy się zawsze – nawet jeśli nic nie mówimy❓Dzięki takim wydarzeniom jak ubiegłotygodniowe szkolenie na temat sztuki komunikacji alternatywnej ?️ – czyli rozmowy bez użycia słów, zyskaliśmy ogrom cennej wiedzy.? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ? ze szkolenia prowadzonego przez mgr Jolantę Jaszczuk i mgr Iwonę Stępniewicz. Specjalistów komunikacji wspomagającej i alternatywnej ze Stowarzyszenie "Mówić bez Słów – ISAAC Polska". Dzielenie się doświadczeniem to mnożenie dobra! ? Dziękujemy za bezcenną widzę i umiejętności.Szkolenie pt.: Komunikacja niewerbalna zrealizowane zostało w ramach projektu „Stworzenie domowej opieki wraz z rehabilitacją dla osób niesamodzielnych na terenie Miasta Opola” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.

Opublikowany przez Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Czwartek, 20 września 2018

 

Szkolenie pt.: Komunikacja niewerbalna zrealizowane zostało w ramach projektu „Stworzenie domowej opieki wraz z rehabilitacją dla osób niesamodzielnych na terenie Miasta Opola” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory