Wizyta w TVP3

8 marca 2019 - 11:25, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Święto Kobiet rozpoczęliśmy od wizyty w telewizji TVP3 Opole w programie “O!polskie o poranku”

O mocy 1% podatku dla Opolan, a także o naszej działalności opowiedziała V-ce Prezes Stowarzyszenia Małgorzata Bilińska ? Rozmowę prowadziła Iwona Tokarska.

Poniżej prezentujemy najciekawsze fragmenty rozmowy:

Działanie 1% jest to jedna z opcji, którą my w Stowarzyszeniu prowadzimy. U nas 1% jest dosyć duży, w tamtym roku było to 2 mln złotych, także jet to spora kwota, ale też wynika ona z potrzeb naszych Podopiecznych. W tamtym roku wydatkowaliśmy z poprzedniego roku 1,5 mln złotych. (…) Kwota ta mówi o potrzebach Podopiecznych.

 

Potrzeby nasze są specyficzne, dlatego, że wynikają z tego, że nie jesteśmy Stowarzyszeniem, które skupia tylko i wyłącznie np. osoby z udarem czy z inną jednostką chorobową. Potrzeby wynikają z danej jednostki chorobowej osoby. Czasami jest to rehabilitacja specjalistyczna w jakimś ośrodku. Czasami jest to konsultacja zagraniczna, czasami jest to przelot za granicę i dokonanie konsultacji medycznej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wystarczy, że obejrzysz całą wypowiedź Małgorzaty Bilińskiej, do czego serdecznie zapraszamy:

? O!polskie o poranku – 8 marca 2019

 

W jaki sposób przekazać 1% podatku na Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji:

By przekazać swój 1 % podatku w zeznaniu podatkowym wystarczy, że wpiszesz w formularzu PIT niezbędne dane, takie jak:

KRS: 0000273196
Kwota: wartość 1% podatku, zaokrąglona w dół do pełnych dziesiątek groszy.
Cel szczegółowy 1%: Imię i Nazwisko Podopiecznego

 

Przekaż 1% za darmo! Pamiętaj, że możesz zrobić to w bardzo łatwy, szybki, a przede wszystkim bezpłatny sposób, klikając w poniższy baner:

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Informujemy, że program ma na stałe wpisany numer KRS organizacji. Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.
O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory