Czy wiesz jak zacząć walkę z chorobą?

20 stycznia 2021 - 9:25, przez , w Blog, Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić jeśli Ciebie lub Twoich bliskich dotknie choroba? Czasem wystarczy chwila, by nieszczęśliwy wypadek lub diagnoza zmieniły życie. Z gabinetu lekarskiego wychodzisz z receptą i skierowaniem na kolejne badania, jednak skąd na to wszystko wziąć pieniądze? Wielu z naszych Podopiecznych znalazło się właśnie w takiej sytuacji.

Stowarzyszenie to Oliwia, która szansę na samodzielne kroki, to Elenka, która ma nadzieję na zdrowe serduszko, to Paweł, który chce zrobić krok w stronę samodzielności.

W  Stowarzyszeniu pomagamy osobom chorym zebrać środki na leczenie. Pokazujemy jak zabezpieczyć się finansowo, by móc rozpocząć kosztowną rehabilitację i opłacić lekarstwa. Od początku naszej działalności zebraliśmy ponad 5 milionów złotych z darowizn– ta kwota w 100 % trafiła do naszych Podopiecznych. Dzięki niej mogą każdego dnia walczyć o zdrowie i sprawność. To już niemal 15 lat naszej działalności.

 Jeśli potrzebujesz naszej pomocy- załóż subkonto w Stowarzyszeniu i dołącz do grona osób, które wspieramy. Będziesz mógł zbierać 1% podatku, darowizny, zakładać zbiórki publiczne oraz zbiórki na siepomaga.pl, dzięki którym nasi Podopieczni zebrali ponad 18 milionów złotych na skomplikowane leczenie w USA, Niemczech, Hiszpanii i innych krajach. A to pozwoliło im wrócić do zdrowia. Otrzymasz od nas również namiastkę spokoju i stabilizacji, której tak bardzo brakuje na początku choroby. Będziesz w dobrych rękach.

„Dajecie nadzieję i wiarę na lepsze jutro. Jesteście nie tylko specjalistami, ale także przyjaciółmi, którzy z ciepłym uśmiechem na twarzy walczą razem z naszymi dziećmi o przyszłość. Wspieracie ich i nas w każdym momencie życia, bez względu na wszystko. Dla Was nie ma rzeczy niemożliwych”- mama naszej Podopiecznej.

Nasi Podopieczni są w różnym wieku, pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bez względu na to czy jesteś na początku choroby, czy zmagasz się z nią od lat. Wiemy, że droga do zdrowia jest długa, a walka o sprawność wymaga czasu, jednak każdy mały krok do przodu to ogromny sukces. A takie właśnie sukcesy dostrzegamy na korytarzach naszej placówki.

Zdrowie jest najważniejsze, więc działamy najszybciej jak to możliwe. Założenie subkonta nie jest skomplikowane. Wystarczy dostarczyć do nas dokumenty dostępne na naszej stronie internetowej (https://rehabilitacjaopole.pl) oraz aktualną dokumentację medyczną. Subkonto zakładamy w ciągu jednego dnia, byś mógł od razu zacząć zbierać potrzebne środki.

Co nas wyróżnia na tle innych fundacji i stowarzyszeń?

  • Zakładamy subkonto w ciągu 1 dnia
  • Zwrot kosztów za leczenie w ciągu 1 tygodnia
  • Otrzymujesz 4 formy wsparcia: zbiórka 1 % podatku, darowizny, zbiórki publiczne, zbiórki na siepomaga.pl
  • Orzeczenie o niepełnosprawności nie jest przez nas wymagane.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w chorobie- dołącz do nas. Zadzwoń lub wyślij wiadomość:

Tel. 77 556 03 35, 606 922 587  info@rehabilitacjaopole.pl

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory