Każdy z nas może pomagać

5 września 2021 - 6:01, przez , w Blog, Komentarze wyłączone

Dzień dobroczynności przypada na 5 września. Jest to dzień, w którym na chwilę zatrzymujemy się i jeszcze bardziej zastanawiamy w jaki sposób możemy pomagać naszym Podopiecznych. Posiadając subkonto w Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji możesz korzystać ze wszystkim możliwości jakie proponujemy. Zobacz jak wspieramy naszych Podopiecznych.

 
 

W jaki sposób wspieramy Podopiecznych?

Subkonto – daje możliwość zbierania pieniędzy na rehabilitację i leczenie. Możesz skorzystać z 5 możliwości zbierania pieniędzy: 1% podatku, darowizny, zbiórka publiczna, zbiórka na portalu siepomaga.pl, zbiórka na Ubrania do oddania. Załóż subkonto i zbieraj razem z nami.

Darmowe turnusy rehabilitacyjne – zapraszamy naszych Podopiecznych oraz osoby potrzebujące spoza Stowarzyszenia do odbycia bezpłatnego 5-dniowego turnusu rehabilitacyjnego. Zobacz jak się zgłosić do darmowego pobytu.

Projekty unijne – od kilku lat realizujemy projekty, w których zapewniamy rehabilitację i opiekę medyczną dla osób starszych, niesamodzielnych w warunkach domowych. Regularne wizyty opiekunów sprawiają, że osoby te mają szansę na lepsze funkcjonowanie. Zwłaszcza, że mowa tu także o zapewnieniu pomocy w czynnościach dnia codziennego jak i organizacji czasu wolnego. Nasze wsparcie kierujemy nie tylko do osób borykających się z chorobą, ale również do ich opiekunów. Staramy zapewniać im dostęp do szkoleń z zakresu opieki nad osobą chorą, a także wsparcia psychologa. Sprawdź jakie projekty aktualnie realizujemy.

Promujemy na Facebooku – chętnie udostępnimy sukcesy w walce o zdrowie, wypromujemy strony na Facebooku, dodamy zdjęcia z terapii. Jeśli chcesz podzielić się ze światem, tym jak przebiega Twoja choroba i jak wygląda z nią życie – zachęcamy do przesyłania do nas zdjęć, filmów i linków do stron na Facebooku. Poinformuj nas jeżeli pojawi się o Tobie artykuł w gazecie, materiał w telewizji – rozpowszechnimy to w naszych mediach społecznościowych.

Zachęcamy do obserwowania nas na Facebooku – tam przede wszystkim znajdziesz nasze aktualności, poznasz naszych Podopiecznych oraz dowiesz się o naszych działaniach.

 

W jaki sposób Ty możesz pomagać naszym Podopiecznym?

Przekaż 1% podatku – już niedługo rozpoczyna się największa akcja dobroczynna w Polsce. W okresie styczeń-kwiecień każdy musi złożyć zeznanie podatkowe, w którym wskazuje gdzie ma trafić 1% podatku. Dla Ciebie jest to tylko 1% – dla naszych Podopiecznych szansa na zdrowie, sprawność, leczenie. Rozlicz się z nami!


KRS: 0000273196
Cel szczegółowy 1%: Imię i Nazwisko Podopiecznego


Przekaż darowiznę przelewem tradycyjnym – pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko Podopiecznego, któremu chcesz pomóc. Przede wszystkim wspierając naszych Podopiecznych możesz mieć pewność, że TWOJE pieniądze zostaną w 100% przekazane na leczenie. Sprawdź jak przekazać darowiznę.

Przekaż darowiznę poprzez PayU – szybki sposób na wsparcie Podopiecznych. Skorzystaj z formularza, wypełnij go, wybierz jedną z metod płatności: przelew, karta płatnicza, BLIK i wesprzyj Podopiecznych w walce z chorobą.

Zostań Mecenasem Opolskiego Stowarzyszenia – zarówno Ty jak i Twoja firma może wspomóc Stowarzyszenie i dzięki temu przyczynić się do zorganizowania darmowych turnusów rehabilitacyjnych dla naszych Podopiecznych. Szczegóły tutaj.

Wspieraj na siepomaga – nasi Podopieczni zakładają zbiórki na różne cele: są to kosztowne operacje zagraniczne, długotrwała, intensywna rehabilitacja czy też sprzęt rehabilitacyjny niezbędny do funkcjonowania. Przeczytaj niezwykłe historie naszych Podopiecznych i wesprzyj ich zbiórkę.

Pomagaj na ubrania do oddania – tutaj nie przekazujesz pieniędzy, a swoje ubrania. Większość z nas znajdzie w szafie ubrania, które już dawno nie nosi, może nieco niemodne, które tylko zajmują miejsce w na półkach. Zrób miejsce w szafie, a wszystkie ubrania, ale również torebki, biżuterię przekaż na zbiórkę. Każde 10 kg niezniszczonych ubrań to 10 zł na rehabilitację i leczenie naszych Podopiecznych. Zobacz jak to działa.


Możesz pomóc maleńkiej Kai, która urodziła się bardzo chora, wesprzeć Oliwię, której potrzebny jest nowy wózek inwalidzki, pomóc pokonywać nowotwory. Możesz sprawić, że na czyjejś twarzy pojawi się szczery uśmiech, a serce wypełni nadzieja.

Pomożesz? Dziś Dzień Dobroczynności ?

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory