Krystyna Urbaniec- pomóż jej wrócić do zdrowia!

20 lipca 2022 - 8:06, przez , w aktualności, Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

Do grona naszych Podopiecznych dołączyła Krysia- dwunastoletnia dziewczynka, która została potrącona przez samochód. Wypadek był bardzo groźny, na szczęście jednak Krysia żyje i jest z nami. Przed nią teraz długa walka o sprawność i zdrowie.

Przeczytajcie co piszą rodzice Krysi:Krystyna Urbaniec wypadek, szpital

Nasza córka w dniu 04.03.2022r. uległa groźnemu wypadkowi. Została potrącona na pasach przechodząc prawidłowo przez jezdnię. Jedno zdarzenie zmieniło całe nasze życie.

Córka przebywała w śpiączce farmakologicznej ok miesiąca, lekarze przez cały czas walczyli o jej życie – udało się będzie żyła!

Niestety wypadek pozostawił olbrzymie skutki. Uraz czaszkowo mózgowy (konieczność usunięcia części czaszki) spowodował niedowład lewej strony naszego dziecka. Przestały funkcjonować kończyna dolna oraz górna.

Ponadto, na skutek długiego przebywania w śpiączce u Córki przestał funkcjonować układ trawienny. Obecnie ma podłączonego PEGA, który odsysa z żołądka to co ten nie chce strawić. Trwa nieustająca walka o przywrócenie układu trawienia do działania. Każdy kolejny dzień tej walki przedłuża okres rozpoczęcia rehabilitacji ruchowej.

Obecna sytuacja i ciągła komplikacje powodują u córki sytuacje zwątpienia – nieoceniona w tym przypadku okazuje się pomoc psychologa, który pracuje codziennie starając się utrzymać ją w dobrej kondycji psychicznej.

Nie poddajemy się, wierzymy że nasza walka i wytrwałość sprawi, że wszyscy razem będziemy mogli cieszyć się zdrowiem i pełnią sprawności. Do tego jednak potrzeba nam Waszej pomocy.

Krystyna Urbaniec wypadek Skorogoszcz, przekaż darowiznęNie jesteśmy w stanie zapewnić córce niezbędnego leczenia i rehabilitacji, która teraz jest bardzo potrzebna. Koszty z każdym dniem tylko i wyłącznie rosną, a oszczędności są już na wyczerpaniu.

Nigdy wcześniej nie musieliśmy zwracać się o pomoc, tym bardziej trudno jest nam prosić o pieniądze. Nie jest to łatwe, dlatego z góry dziękujemy za okazaną przychylność.

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc, która pozwoli Krysi wrócić do zdrowia.

Sylwia i Radek

Rodzice Krysi”Krystyna Urbaniec wypadek, przekaż darowiznę

 

Możesz pomóc Krysi przekazując darowiznę:

w tytule przelewu należy wpisać “Krystyna Urbaniec”

nr konta bankowego: 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426

Możesz też przekazać pieniądze na leczenie BLIKIEM 

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory