Przekaż swój 1,5% podatku

3 lutego 2023 - 10:17, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Podobnie jak w ubiegłych latach na początku roku należy złożyć zeznanie podatkowe. W tym roku nastąpiła zmiana, przy rozliczeniu możesz przekazać już nie 1%, a 1,5% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Jest to ogromna zmiana, dzięki której Podopieczni mają szansę na zebranie większej kwoty, a tym samym przeznaczenie jej na bardzo kosztowne wydatki związane z rehabilitacją i leczeniem. Wspólnie możemy pomóc w walce o zdrowie, sprawność, samodzielność.

Przypominamy, że w 2023 roku należy rozliczyć się najpóźniej do 2 maja, a tym samym do tego czasu przekazać 1,5% podatku.

 

Jak przekazać 1,5% podatku?

Przekazanie 1,5% podatku jest naprawdę proste, a może zdziałać bardzo dużo! Jest to realna pomoc dla Podopiecznych  i ich rodziny, poczucie stabilności finansowej. Osoby, które wspieramy walczą z rakiem, autyzmem, zmagają się ze skutkami udarów mózgu, wypadków, mózgowym porażeniem dziecięcym. Obejmujemy ich troską – w zamian otrzymujemy zaufanie do nas i naszych działań.

Aby przekazać 1,5% PODATKU należy uzupełnić w formularzu PIT:

KRS: 0000273196

oraz w rubryce podpisanej cel szczegółowy: Imię i Nazwisko Podopiecznego

 

Tyle wystarczy, by wesprzeć niemal 600 serc walczących z chorobą. Razem możemy sięgać po niemożliwe! Poznaj naszych Podopiecznych.

 

Możesz skorzystać również z darmowego programu do rozliczeń i w łatwy sposób przekazać 1,5% podatku. Wystarczy kliknąć w poniższy banner, gdzie automatycznie jest zaczytany nasz numer KRS:

e-pity prosto rozliczone


Możesz dołączyć do Stowarzyszenia i jeszcze w tym roku zbierać 1,5% podatku. Załóż subkonto.
O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory