Wydatki Podopiecznych w 2019 roku

8 lutego 2020 - 11:38, przez , w aktualności, Komentarze wyłączone

Często nie zdajemy sobie sprawy jak różne i wysokie są wydatki podczas choroby. W 2019 roku nasi Podopieczni na swoje leczenie wydali ponad 2.500.000 zł. 

Leczenie nie zawsze jest związane tylko z wizytą lekarską  czy rehabilitacją , ale również z dojazdem  czy dostosowaniem pomieszczenia do potrzeb osoby z niepełnosprawnością. Obejrzyj film, który prezentuje jak wyglądały koszty naszych Podopiecznych w 2019 roku. Jak co roku najwięcej pieniędzy, które nasi podopieczni wykorzystali to wydatki na rehabilitację oraz turnusy rehabilitacyjne.

Dofinansowanie leczenia Podopiecznych możliwe było dzięki 1% podatku, darowiznom, zbiórkom publicznym oraz współpracy z portalem siepomaga.pl.

Potrzeby naszych Podopiecznych są różne, ale mają jeden wspólny cel – ZDROWIE! Przekazując swój 1% możesz pomóc go osiągnąć! Kliknij poniżej i przyczyń się do realizacji marzeń naszych Podopiecznych.

e-pity po prostuInformujemy, że program ma na stałe wpisany numer KRS organizacji. Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.

 

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory