Zbiórka na siepomaga.pl

20 sierpnia 2019 - 11:54, przez , w Blog, Komentarze wyłączone

Z portalem siepomaga.pl współpracujemy już od 4 lat. Zorganizowaliśmy dla naszych Podopiecznych 32 zbiórki, dzięki którym udało się sfinansować potrzebne leczenie. To 32 historie, które chwytają za serca. 32 osoby, które codziennie zmierzają się z chorobą. 

 

Zbiórka siepomaga.pl

Zakładając zbiórkę na siepomaga.pl poznajemy kolejny scenariusz jaki potrafi stworzyć życie. Niespodziewany udar, straszny wypadek, diagnoza, która odbiera wiarę i nadzieję. Pieniądze dają ogromną moc. Jednak cena za samodzielność, uśmiech, odzyskane zdrowie i szczęśliwe życie jest zazwyczaj wysoka. To nic złego prosić o pomoc- musimy sobie pomagać!  Dzięki współpracy z portalem siepomaga.pl, dzięki dobrym sercom darczyńców- wspomniane 32 historie mają swój ciąg dalszy. Udało się zebrać ponad milion złotych na rehabilitację, na lekarstwa, na operacje w USA, na terapie komórkami macierzystymi. 

Utworzyliśmy zbiórki dla maleńkich bohaterów, którzy już w pierwszych latach życia muszą walczyć o jego ciąg dalszy. Stworzyliśmy zbiórki dla studentów, którzy wierzą, że młodość jest niezniszczalna i wieczna. Założyliśmy zbiórki dla ojców i matek, które chcą walczyć dla swoich dzieci. Choroba nie wybiera. Nie zagląda do portfela, czy Cię na nią stać. Nie patrzy na metrykę, na bliskich. To taki przeciwnik wobec którego wszyscy jesteśmy równi. Najważniejsze jednak to mieć wokół siebie takich ludzi, którzy chcą zrobić dla nas coś dobrego. Razem możemy więcej! 

Naszym podopiecznym życzymy samych szczęśliwych chwil, zdrowia i sił w walce z przeciwnościami! Dziękujemy za dobre serce i każdą wpłaconą złotówkę. Jeśli również chcesz założyć zbiórkę na portalu siepomaga– zachęcamy. Razem wielką mamy moc! Wystarczy, że dołączysz do grona naszych Podopiecznych, wypełnisz niezbędne dokumenty, opiszesz swoją sytuację i dołączysz kosztorys leczenia. 

Jeśli chcesz wesprzeć Podopiecznych Stowarzyszenia możesz to zrobić poprzez naszą stronę. Każda złotówka ma znaczenie!

 

Na co zbierali nasi Podopieczni?

na co zbierali nasi podopieczni na siepomaga.pl

 

 

 

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory