Dzień Matki- najlepsze życzenia

26 maja 2022 - 7:44, przez , w aktualności, Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

Z okazji DNIA MATKI- wszystkiego najlepszego!

W momencie, gdy pierwszy raz stykamy się z diagnozą często paraliżuje nas strach. Skupiamy się na tym, by spróbować oswoić się z nową sytuacją i przede wszystkim działać. Zdobyć najlepszą opiekę, wybrać leczenie, dotrzeć do najlepszych specjalistów. Poznać opinię kilku lekarzy i jeśli trzeba- dostosować mieszkanie pod potrzeby chorego. Dostosowanie się do nowej sytuacji nie jest łatwe. Jest mnóstwo rzeczy, w które trzeba się wgłębić, poznać, zorganizować. A oprócz tego targają nami przeróżne emocje.

Mamy, z którymi spotykamy się w Stowarzyszeniu pozwoliły nam poznać tę sytuację ich okiem. Są niesamowicie dzielne i odważne. W tym szczególnym dniu jak dzisiaj- życzymy Wam jeszcze więcej sił, radości, zdrowia i chwili wytchnienia dla siebie. Jesteście bohaterkami i zasługujecie na najlepsze!

Cieszymy się z Wami każdym małym sukcesem; pierwszymi krokami Waszych pociech, pierwszym dniem w przedszkolu, pierwszymi efektami terapii, pierwszym słowem, uśmiechem. Wiemy jak bardzo dużo tak proste rzeczy mogą kosztować i jednocześnie jak ogromnie motywują do dalszego działania. Drogie mamy- jesteście jednocześnie opiekunkami, fizjoterapeutkami, pielęgniarkami, dietetyczkami i lekarzami! Nikt nie zasługuje na słowo DZIĘKUJĘ bardziej niż Wy ❤
Dzień Matki
 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 

 

 

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory