Rozlicz się z sercem: Przekaż 1% w dobre ręce

26 stycznia 2022 - 14:29, przez , w aktualności, Stowarzyszenie, Komentarze wyłączone

Czas rozliczeń deklaracji podatkowych zbliża się wielkimi krokami. Czy już wiesz, komu chcesz pomóc w tym roku? Wśród nas jest wiele osób dla których niepozorny 1% ma ogromne znaczenie. 


1%- a może tak wiele!

 

Każdego dnia w pracy poznajemy historie, które łączy choroba.  Poznajemy dzielnych rodziców i jeszcze bardziejPrzekaz 1% rozlicz się z sercem dzielne dzieci. Poznajemy nowe osoby, które pomimo niepełnosprawności i diagnozy walczą o powrót do zdrowia. Pomagamy im zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację. Dzięki nam mogą korzystać z 1% podatku, darowizn, zbiórek publicznych i zbiórek na siepomaga.pl.

Wśród naszych Podopiecznych są mali dzielni Wojownicy, którzy mają przed sobą jeszcze całe życie! Nie możemy pozwolić, by choroba zniszczyła ich przyszłość.

Wspieramy również osoby starsze, niesamodzielne, z niepełnosprawnościami. Opieką obejmujemy wszystkich, którzy walczą o powrót do zdrowia. Ty również możesz im pomóc przekazując swój 1% na dobry cel. 

 

Twój 1% ma wielką moc!

W zakładce POZNAJ NASZYCH PODOPIECZNYCH   możesz wybrać osobę, której realnie pomożesz ?

Madzia, Mia, Amelka, Kacperek, Marianna… każda  z tych osób głęboko wierzy, że leczenie może przywrócić jej normalne życie.  

Możesz pomóc zamienić szpitalne sale w ciepły dom.  Zdecyduj komu przekażesz swój 1%. Świadomie podejmij decyzję gdzie trafią Twoje pieniądze! Wpisując w rubrykę nasz numer KRS 0000273196 możesz mieć pewność, że środki zostaną wykorzystane na rehabilitację i leczenie wskazanego podopiecznego.

 

Pomóż nam sięgać po niemożliwe! Przekazując swój 1% podatku dajesz innym szansę na zdrowe, normalne życie. Twój 1% to skomplikowane operacje i leczenie w wielu zakątkach świata. To szansa na samodzielność dla Oliwii, możliwość poznawania świata na własnych nogach przez Majkę. Wspieramy niemal 600 Podopiecznych i każdy z nich potrzebuje wsparcia, by funkcjonować.

O autorze:

Komentarz zamknięty.

Napisz do nas!

Rozmiar czcionki
kolory